Meie eelised:

  • Proffesionaalsete reklaamkampaaniate loomine eesti- ja venekeelsele auditooriumile.
  • Paindlik eelarve – määrake päevane, nädalane või kuunne eelarve klikkile.
  • Võimalus jälgida, analüüsida ja optimiseerida reklaamkampaaniaid online režiimis.
  • Kontekstne reklaami asjatundlik loomine laseb saavutada vajaliku resultaadi minimaalsete kuludega.
  • Reklaamkampaaniate organiseerimine bannerite, graafiliste kuulutuste ja teiste elementide näol, reklaamides teid temaatilistes resurssides.

Reklaam Googles. Leidke oma klient otsingumootori kaudu!

Mis on kontekstne reklaam ja milleks seda on vaja? Küsimused, millega kaasaegses elurütmis põrkub iga endast lugupidav reklaamiandja. Kuid, töö spetsiifikasse süvenemata kuulab ta kolleeegide või partnerite arvamust ja jõuab arvamusele – kasutu rahapaigutus. Sest keegi on kunagi proovinud ja midagi pole toiminud, kuid ei tasu unustada, et koos äriga, ühiskonna tendentsidega – markentingifirmade areng ei seisa samuti paigal. Ning kui enne sisendas kontekstne reklaam hirmu reklaamiandjasse,siis nüüd on see effektiivseim lahendus tegemaks nii, et klikid ei muutuks mitte sihtgrupilisteks kasutajateks, samas kasvatades sihtgruppi oluliselt.

Kontekstne reklaam kujutab endast kuulutusi, esitletuna saidil või reklaamvõrgus. Kontesktsete reklaamide asetus on selline, et potensiaalse ostja pilk langeb sinna kindlasti ilmunud kuulutusele, nn "aktiivsesse tsooni".

Google otsingusüsteem kasutab oma töös aktiivselt sellist instrumenti nagu Google AdWords – see on kontekstse reklaami paigutamise süsteem otsingutulemustes ja Google reklaamsaitidel.

Samuti pakub Google AdWords suurt valikut mugavaid instrumente jälgimaks reklaamkampaania effektiivsust, kus kuulutused transleeritakse otsingutulemuste peal ja parempoolses küljepaneelis. Reklaamireiting antakse selliste parameetrite alusel nagu kliki hind, korrutatuna kvaliteedinäitajaga. Teie firma edukuse garantii – see on spetsialistide töö antud valdkonnas. Meie reklaamagentuur aitab teil luua effektiivse reklaamkampaania kõige minimaalsete tähtaegadega, peale selle garanteerime: resultatiivsus, vastuvõetavad hinnad proffesionaalse väljatöötluse eest ja reklaami paigutus ning ka kõige lühema aja jooksul saavutatud resultaadi.